درب ضد آب سرویس بهداشتی

گالری محصولات درب چوبی ,درب حمام,قیمت درب ضد آب سرویس بهداشتی,لیست قیمت و فروش انواع درب ضد آب ABS و سرویس بهداشتی.

درباره درب ضد آب سرویس بهداشتی

-  برای اینکه درب ضد آبی داشته باشیم ابتدا باید درب خامی از جنس MDF 3 میلی متری یا نئوپان به قطر 5 میلی متر ساخته شود البته باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از درب نئوپان کیفیت بهتری در محصول نهایی به ما خواهد داد.
-  درب ضد آب ABS میتواند هم در برابر رطوبت و هم در برابر خط و خش از خود مقاومت داشته باشد
-  درب ضد آب ABS علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت، ضد خش نیز می‌باشد
-  تولید کننده انواع درب چوبی ضد آب، درب چوبی سرویس بهداشتی،درب چوبی حمام و درب چوبی abs ،داخلی با ارزان ترین قیمت
-  درب های سرویس بهداشتی و حمام باید به گونه ای باشند که کمترین تخریب بر اثر رطوبت فضای مورد استفاده از آنها را بپذیرند، تا عمر مفید بالایی داشته باشته .
-  درب ضد آب ABS علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت، ضد خش نیز می باشد . درب ضد آب ABS را برای اطاق خواب نیز می توان استفاده کرد .
-  این دربها ضدآب ، ضدخش،قابل شستشو ، مقاوم در برابر ضربه،عایق صدا و حرارت و دارای رنگهای زیبا و متنوع با طرح هایی مطابق ذوق و سلیقه مشتریان قابل ارائه می باشند.
-  درب ضد آب طرح دار لیزری عایق رطوبت مقاوم در برابر نفوذ موریانه و حشرات مناسب سرویس های بهداشتی قیمت مناسب و بدون واسطه
-  دربهای مناسب برای سرویس های بهداشتی (حمام و توالت)
-  درب ضد آب ABS علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت ، ضد خش نیز می باشد .درب ضد آب ABS را برای اطاق خواب نیز می توان استفاده کرد .
-  هر چه قابلیت ضد آب و ضد بخار بودن درب ها بیشتر باشد مقاومت آن ها و در نتیجه قیمت درب ضد آب ABS بیشتر می شود.
-  ABS یک پلیمر نفتی است که از آن میتوان در صنایع مختلف استفاده کرد زیرا تا 200 درجه سانتی گراد میتواند در برابر حرارت مقاومت از خود نشان دهد.

پروژه های انجام شده توسط درب چوبی رنجبر